بیتا نگاره آرمان (بینا) با هدف کمک به ارتقاء و توسعه فعاليتهای تجاری کسب و کارهای نوپا، سازمان‌ها، شرکت‌ها و مؤسسات تجاری و کسب سهم مناسب از بازار و با بهره‌گیری از دانش و سابقه مفید فعالیت‌های خود در حوزه تبلیغات و ارتباطات، از سال 1398 فعالیت خود را با تمرکز بر برندسازی و خلق هويت بصری برند به صورت رسمی آغاز نموده است. این شرکت با بکارگیری چهره‌های دانش‌آموخته و با تجربه از میان اساتید دانشگاه، کارشناسان و مشاوران فعال در رشته‌های بازاریابی، مدیریت کسب و کار، تبلیغات و ارتباطات طی همین دوران کوتاه از فعالیت خود توانسته است با انجام پروژه‌های مختلف بویژه در زمینه‌های خلق هویت بصری برند، تحقیقات بازار، طراحی گرافيک، طراحی وب‌سايت و توليد محتوی، نام خود را به عنوان یک شرکت فعال و هدفمند در خدمت تبلیغات و ارتباطات به ثبت رساند و در همین راستا با اخذ پذيرش و استقرار در پارک علم و فناوری استان مرکزی حرکت در مسير توسعه خود و تبدیل شدن به يک شرکت دانش‌بنیان و خلاق در حوزه برندینگ و تبلیغات را آغاز نموده است.

بیتا نگاره آرمان، با مأموریت طراحی و توسـعه برند با پیشینه 5 سال سابقه مفید بنيان‌گذاران خود در زمینـه تبلیغات، ارتباطات و هویت‌سازی برند، فعالیت می‌نماید و با جذب متخصصین بازاریابی و طراحان خلاق و با بکارگیری روش‌های به روز، کسب و کارهای نوپا، سازمان‌ها و شرکت‌ها را برای کسب جایگاهی قدرتمند و منحصر بفرد در بازار همراهی می‌کند. بینا برندینگ، بر اساس یک سیسـتم پارامتریک جامـع، تمامی عنـاصر تداعی برند را تحلیـل کرده و جایگاه فعـلی آن را ارزیابی می‌کند و بر اساس اهداف کلان، برنامـه‌ها و اسـتراتژی‌های بازاریابی، راهکارهای خلاق برای رشد و توسعه برند ارائه می‌دهد. لازم بذکر است تمام این فعالیت‌ها، گام ابتدایی یک مدل چند مرحله‌ای است که در برندسازی با روش "ایجاد برند فراگیر" یا Total Branding در بیتا نگاره آرمان مورد استفاده قرار می‌گیرد. پس از جایگاه‌سازی مناسب، گام‌های بعدی ساخت برند توسط متخصصان ما طراحی و با همکاری مدیر بازاریابی، تبلیغات و برندینگ هر سازمانی به اجرا در خواهد آمد.شرکت خلاق توسعه برند
  • مأموریت بینا
  • چشم‌انداز بینا
  • تاریخچه بینا
ارائه راهکارهای خلاق و مؤثر برندینگ، بازاریابی و تبلیغات با تمرکز بر خلق و جایگاه سازی نام و تصویر برند که به مشتریان ما در رشد کسب و کار و تحقق اهداف تجاری‌شان کمک می‌کند.
داستان موفقیت شما، به روایت قلم ما
ما به کسب و کارهای نوپا و شرکت‌های کوچک و بزرگ کمک می‌کنیم که به اهداف خود در جهت معرفی موفق و مؤثر محصولاتشان و در نتیجه کسب سهم و سود بالاتر در بازار دست پیدا کنند. ویژگی ممتاز ما تلفیق علوم بازاریابی، برندینگ و تبلیغات با خلاقیت، داستان‌سرایی و رؤیاپردازی است. ما به کارمان عشق می‌ورزیم و تنها به دنبال کسب درآمد از آن نیستیم.
نیاز به راهنمایی یا مشاوره دارید؟!

با ما در تماس باشید ...