طراحی وب‌سایت و بهبود سئو

طراحی وب‌سایت آمیزه‌ای از دانش، هنر و خلاقیت در استفاده از عناصر دیداری و توان مهندسی در چیدن آنها کنار یکدیگر است. هنگامی که یک وب‌سایت بر مبنای اصول و هارمونی اجزا طراحی شود، علاوه بر جذب نگاه دائمی مخاطب، می‌تواند فارغ از محدودیت‌های زمان، به اثری جاودانه تبدیل شود.

امروزه سفارش طراحی وب‌سایت در لیست اولویت‌های هر شرکت یا کسب و کاری قرار گرفته است. صاحبان کسب و کارها می‌دانند که روز به روز به تعداد کاربران اینترنت افزوده می‌شود و برخورداری از پایگاهی مناسب در دنیای مجازی نیاز به توجه ویژه‌ای دارد. افزایش تأثیرگذاری یک وب‌سایت در جلب نظر مخاطب و همچنین تخصصی شدن حرفه طراحی آن، می‌طلبد که نگاهی حرفه‌ای به این مقوله وجود داشته باشد. یک طراحی وب‌سایت اختصاصی و منحصر به فرد می‌تواند نقطه آغاز تحولی بزرگ در کسب و کار شما باشد.

فاکتورها و مفاهیم طراحی سایت

همواره طراحی وب‌سایت در چهارچوب و قالب مشخصی انجام می‌شود. رعایت استانداردها و اصول طراحی وب‌سایت و همچنین توجه به تکنولوژی‌های روز طراحی وب‌سایت در این امر مؤثر است.

  • تحلیل صحیح نیازهای پروژه
  • رعایت استانداردهای طراحی
  • انتخاب و بکارگیری تکنولوژی مناسب توسعه
  • توسعه و پياده‌سازی فنی

استانداردهای طراحی وب‌سایت

طراحی وب‌سایت، یعنی طراحی مطابق با آخرین تکنولوژی‌ها و استانداردهای روز دنیا. یکی از مهمترین قواعدی که بیتانگاره در طراحی وب‌سایت‌ها لحاظ می‌کند، سئو و بهینه بودن آن از لحاظ ساختاری است. متخصصین سئوی بیتانگاره، تمامی نکات را بررسی کرده تا وب‌سایت بر اساس استانداردها تولید شده و مورد تأیید موتورهای جستجو قرار گیرد.

طراحی اصولی سایت

همانطور که خلق یک اثر هنری نیاز به شناخت سلیقه مخاطب و عناصر بصری مانند رنگ‌ها، تصاویر و ... دارد، در طراحی وب‌سایت نیز این موارد صادق است. شناخت ترکیب رنگ، هارمونی اجزای سایت و دانش چینش آنها در کنار هم که طی سالها تجربه متخصصین بیتا نگاره بدست آمده است، جزء اصلی‌ترین اصول طراحی وب‌سایت است که به آن پای بندیم.

طراحی واکنشگرا (RESPONSIVE)

موبایل‌ها و تبلت‌ها را نباید فراموش کرد. امروزه حجم عظیمی از کاربران از گوشی‌های همراهشان برای جستجو در اینترنت استفاده می‌کنند، بنابراین ضروری است که وب‌سایت به گونه‌ای ریسپانسیو یا واکنش‌گرا طراحی شود تا در نمایشگر تمام موبایل‌ها و تبلت‌ها به درستی نمایش داده شود.

سرعت دسترسی و بارگزاری

در رقابت تنگاتنگ وب‌سایت‌ها بر سر دیده شدن، هرچه سریع‌تر باشید، بهتر دیده خواهید شد. رسیدن به سرعت استاندارد بارگزاری صفحات سایت امریست تخصصی که در متدهای طراحی بیتانگاره جایگاه قابل توجهی دارد. در این راستا عواملی چون حجم بارگزاری هر صفحه به طور جداگانه و حجم بارگزاری تمام سایت اندازه‌گیری می‌شود. میزبانی سایت توسط یک سرویس هاستینگ قدرتمند تنها بخشی از کار است و کدنویسی بهینه و استفاده از مناسب‌ترین ابزارها ضامن سرعت بالای وب‌سایت است.

بیتانگاره طی سال‌ها تجربه و فعالیت حرفه‌‎ای همکاران خود در این زمینه، سفارش طراحی سایت شما را از اولین گام یعنی مشاوره، تا آخرین گام یعنی راه‌اندازی به بهترین شکل اجرا خواهد نمود. در بیتانگاره پروژه‌های طراحی و پياده‌سازی وب‌سایت ابتدا تحلیل شده و سپس به شکلی هماهنگ و ساختار یافته طراحی، برنامه‌نویسی، اجرا و پشتیبانی می‌شود و پس از آن متخصصین بازاریابی دیجیتال و بازاریابی محتوایی بیتانگاره، پیشنهادات حرفه‌ای خود را جهت ورودی شکوهمندانه و حضوری موفق در محیط مجازی، به مشتریان محترم ارائه می‌کنند.